A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylberina Avdyli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Ylberina Avdyli is a singer. Në Qershor 2015, Ylberina Avdyli merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2015 me këngën "Ishe Vogëloshe". Në Janar 2016, Ylberina Avdyli merr pjesë në Flaka E Janarit 2016 me këngën "Nje Lule". Në Gusht 2016, Ylberina Avdyli merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2016 me këngën "Malli Im"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Floriana Dahsyla

Dia Susuri

Eva Shahaj

Marsida Pepa

Liza Vllashi

Natasha Hoxha

Angelina Shala

Sara Muhameti

Arlinda Osmani

Aroilda


Tags: Ylberina Avdyli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018