A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylker Baliu

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ylker Baliu is a popular singer. Ylkeri ju fut edhe botes se stylingut, gje qe e beri me te famshem anembane Botes duke u quajtur stilisti me sexi ne Maqedoni. Ai pos muzikes punon me 2 lokacionet Hair styling make up ne Gostivar dhe ne Tirane. Kemi pare shume e shume artist qe marrin keshilla nga ky djale i ri dhe i talentuar. Puna e tij eshte bere publike edhe me projektet ne videoklipe te kengtareve shqiptare nga Kosova, Maqedonia, Shqiperia etj. Në Prill 2006, Ylker merr ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Miki

Hevzi Kumanova

Ylber Idrizi

Baggeri

Qendrim Lutfiu

Terror A.K.A Shkupi

Aurel Amzai

Enes Seferi

Elvir Hasani

Shpresim Zylbehari


Tags: Ylker Baliu

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018