A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Ajroja

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Yll Ajroja is a singer of Kids music. Në Qershor 2015, Yll Ajroja merr pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Producent"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Drin Fazliu

Xhamerino Bollati

Ylli Sfarqa

Edon Sallahu

Drin Kadriu

Olti Shaqiri

Troy Turku

Art Partolla

Orges Isufi

Diar Rama


Tags: Yll Ajroja, Ylli Ajroja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018