A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllëza Vehapi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Yllëza Vehapi is a popular singer of Kids music. Në Prill 2014, Yllëza Vehapi merr pjesë në Çelesi Muzikor 8 Junior me këngën "Princesha E Akullit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ilda Nuhiu

Fjolla Elmezi

Emara Berisha

Rina Krasniqi

Renata Bakalli

Ujvesa Jakupi

Erita Shala

Niki Mjeda

Estela Nikoliqi

Elena Abazi


Tags: Yllëza Vehapi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018