A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylldrit Jakupaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ylldrit Jakupaj is a singer of Hip-Hop music. Ylldrit Jakupaj me muzikë ka filluar te merret qysh prej moshës 15 vjeçare, gjatë gjithë kësaj perjudhe ka bërë mbi shume këngë. Shquhet dhe vlersohet shumë si tekstshkrues mjaft i mirë, të paktën kështu e vlersojnë adhuruesit e hip hop-it ata të cilt e njohin. Sepse ne tekstet e tij secili mund ta gjej veten, Ylldrit Jakupaj flet per përditshmërinë tonë, për kushtet e jetesës që ne jetojmë. Prek tema të n'dryshme që n'doshta reperat tjer si prek...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tuzhi-G

Az-M

Great

Big L

Bash

Chambeh

Mr.Don

V-I-Z-I

Geri (M)

Hary-B


Tags: Ylldrit Jakupaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018