A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylldrit Jakupaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ylldrit Jakupaj is a not so popular singer of Hip-Hop music. Ylldrit Jakupaj me muzikë ka filluar te merret qysh prej moshës 15 vjeçare, gjatë gjithë kësaj perjudhe ka bërë mbi shume këngë. Shquhet dhe vlersohet shumë si tekstshkrues mjaft i mirë, të paktën kështu e vlersojnë adhuruesit e hip hop-it ata të cilt e njohin. Sepse ne tekstet e tij secili mund ta gjej veten, Ylldrit Jakupaj flet per përditshmërinë tonë, për kushtet e jetesës që ne jetojmë. Prek tema të n'dryshme që n'doshta reperat tjer si prek...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Wirusi

Monny

Lantistar

Ylli Trokitës

Mozzi

Rascom

Rrufeja

W.G.

Cyclone

Merytoni


Tags: Ylldrit Jakupaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018