lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Yll LimaniTags: Yll Limani, Ylli Limani
Origin: Prishtine      Age: 22   Zodiac sign: Peshorja  
Yll Limani is a popular singer and songwriter in pop music. Yll Limani u be i njohur per publikun e gjere pas paraqitjes se tij dhe suksesit ne edicionin e pare te reality talent show "The Voice of Albania" ne nentore 2011. "Vendosa te vij tek The Voice sepse mendoj se eshte nje menyre shume e mire per te shprehur ate qe di te bej me se miri dhe se dyti, t'ua vertetoj te kunderten atyre qe dyshuan ne mua" - shprehet Ylli me rastin e vendimit per te qene pjese e ketij talent show. Deshiren per te kenduar... >> Full biography >>
  • Find Yll Limani on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  146 :: Shiu ::  
 :: Pritem Se Po Vi ::  
 :: Lart Mbi Yje ::  
 :: Emrin Ma Ke Thirr ::  
 :: A E Din Ti ::  
 :: I Thash Asaj ::  
 :: Single ::  
 :: Turning Tables ::  Loading...Kalendari
26/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote