A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Shaqiri

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Ylli Shaqiri is a singer of Pop-Rock music. Në vitin 2005, Ylli ishte vokalist i bandi-it Centimetri dhe bashkë publikuan videoklipin "S'po ma nin". Më datë 24 Gusht 2017, Ylli Shaqiri publikon videoklipin e rock baladës "Babe". Muzika e këngës u punua nga vetë Ylli Shaqiri, teksti u shkrua nga vetë Ylli Shaqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Centimetri

(Former member)

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Skerdi (Top Fest)

Foti Marko

Butrint Bardhi

Ermal Ponoci

Sokol Musaj

Ahmed Emurllai

Mardi

Lucky Voice

Matej Karaqi

Armend Fejzullahu


Tags: Ylli Shaqiri, Centimetri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018