A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Arifi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  8
Yllka Arifi is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Erjola Kola

Gjenifer Drizi

Shyhrete Ahma

Lika Prishka Burgjia

Eriona Krasniqi

Elisabetta Gockaj

E Magjistruara

Natasha Limaj

Remzije Zekolli

Venera


Tags: Yllka Arifi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018