A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
Yllka Berisha is a popular singer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ganimete Bllaca

Teuta Skraparit

Mikja

Miranda Zeka

Luna

Albina Kelmendi

Gentiana Merturi

Denisa Mersini

Ajshe Bajrami

Evin Thana


Tags: Yllka Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018