A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Bytyqi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Yllka Bytyqi is a singer. Në Maj 2007, Yllka Bytyci merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Mos Oj Zemer". Në Maj 2008, Yllka Bytyci merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Mos Trokit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Angelina Shala

Erjona Bushati

Resa

Iris

Kujtesa Jusufi

Esmeralda Hoti

Leonora Syla

Natyra Mazreku

Anxhela Tafani

Hajrieje Xhafa


Tags: Yllka Bytyqi, Yllka Bytyci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018