A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Deliu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Yllka Deliu is a popular singer. Në Maj 2007, Yllka Deliu merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Koha Sheron Plaget". Në Maj 2009, Yllka Deliu merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "E Di". Më datë 29 Dhjetor 2009, Yllka Deliu publikon videoklipin "Emer E Femer". Videoklipi u prodhua nga Pulla. Me këtë këngë, Yllka Deliu u paraqit në këto festivale: Netët e Klipit Shqiptar 9 (2010), VFM 2010 (2010). Më datë 6 Korrik 2010, Yllka Deliu publikon videoklipin "Cdo Moment", në bashk...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ganimete Bllaca

Teuta Skraparit

Mikja

Miranda Zeka

Albina Kelmendi

Gentiana Merturi

Denisa Mersini

Ajshe Bajrami

Luna

Evin Thana


Tags: Yllka Deliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018