A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Nikçi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Yllka Nikçi is a singer of Kids music. Në Dhjetor 2012, Yllka Nikqi merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Hello Hello". Në Nëntor 2013, Yllka Nikçi merr pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Me Ritem Vallzoj". Në Shtator 2014, Yllka Nikçi merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Pavarësia"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Blorentina Morina

Lule Bega

Linesa Ukshini

Debora Zymberi

Dea Dibra

Anila Ajeti

Ermira Saliu

Endi Halimi

Anise Halimi

Marsela Kolonja


Tags: Yllka Nikçi, Yllka Nikci, Yllka Nikqi

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018