A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ymer Bajrami

Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Ymer Bajrami is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Në vitin 2012, Ymer Bajrami publikon albumin "Turbo Tallava" Më datë 24 Dhjetor 2013, Aida Cara & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Vec Nje Here Ne Jete". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga Musical. Në vitin 2013, Ymer Bajrami publikon albumin "Ymer Bajrami & Grupi Kristal" Në vitin 2014, Flora Gashi, Ymer Bajramin & Lendita Selimi publikojnë albumin "Ah Dashni" Më...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live 2018 (2018)

Per Dasmen Tuaj (2017)

Dashnija Jeme (2016)

Ah Dashni (2014)

Ymer Bajrami & Grupi Kristal (2013)

Turbo Tallava (2012)


» Add A Song »


Related Artists:

Isa Neziri

Bekim Kumanova

Fani (M)

Bimi Mustafa

Qamil Hondozi

Florimi

Muhamet Sejdiu

Astrit Zikolli

Ahmet Mehmeti

Ruzhdi Durmishi


Tags: Ymer Bajrami

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018