A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ymerli Krasniqi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Ymerli Krasniqi is a popular singer and songwriter of Ethno & Tallava music. Më datë 11 Prill 2012, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Pse O Shpirt". Më datë 6 Janar 2015, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Ti Je Diamant". Më datë 15 Maj 2015, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Dridhe Dridhe Zemer". Më datë 4 Prill 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "A Bombi". Më datë 7 Shtator 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Unikate". Më datë 25 Tetor 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nijazi Boneshta

Tan Tirona

Orhan Ademi

Albert Gashi

Xhimi

Turab Hajolli

Daim Lala

Lind Prizreni

Florian Krasniqi

Reni Elbasanit


Tags: Ymerli Krasniqi

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018