A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ymerli Krasniqi - Princesh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/01/2018

2018-01-29T18:30:00


Sorry, this song lyrics is not yet available "Princesh" sung by Ymerli Krasniqi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Princesh".
The music video from Ymerli Krasniqi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Hekuran Krasniqi. We wish that's the lyrics you are looking for:

Qe Sa Nete
E Sa Dite
S`kam Lane Vend Pa Te Lyp
Nuk Lash Vend Pa e Qu Pesh
Veç Me T`gjet Moj Princesh
Sa u Lodha u Merzita
Ah Tuj Qa M`kaloi Dita
Dhembjen Qe Per Ty Une e Pata
Ma Lehtesoi Vetem Nata
Tuj Mendu e
Tuj Kerku
Zemren Seç Ma Ke Trazu
Pija Shpirtin Ma Qetesoi
Per Ty Sonte Po Kendoj
Tuj Mendu e
Tuj Kerku
Zemren Seç Ma Ke Trazu
Pija Shpirtin Ma Qetesoi
Per Ty Sonte Po Kendoj

Qe Sa Nete
E Sa Dite
S`kam Lane Vend Pa Te Lyp
Nuk Lash Vend Pa e Qu Pesh
Veç Me T`gjet Moj Princesh
Sa u Lodha u Merzita
Ah Tuj Qa M`kaloi Dita
Dhembjen Qe Per Ty Une e Pata
Ma Lehtesoi Vetem Nata
Tuj Mendu e
Tuj Kerku
Zemren Seç Ma Ke Trazu
Pija Shpirtin Ma Qetesoi
Per Ty Sonte Po Kendoj
Tuj Mendu e
Tuj Kerku
Zemren Seç Ma Ke Trazu
Pija Shpirtin Ma Qetesoi
Per Ty Sonte Po Kendojmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018