A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yoni Yo

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Librazhd 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Yoni Yo is a popular singer. Fatjoni ose ndryshe I njohur me emrin e artit YoNi Yo ka nisur hapat e pare ne karrieren e tij muzikore ne qytetin e Librazhdit, duke hapur studion e tij me emrin WoW ReCoRds ne moshen 16 vjecare. YoNi eshte nje prej artisteve te rinj me Karizmatik i cili ka treguar një talent të jashtëzakonshëm në këndim, por jo vetem, ai eshte menaxher dhe producent i nje grupi shum te madh artistesh te rinj te talentuar, gjithashtu dhe artistesh te cilet tashm...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

N.D.T

Aldo Simoni

Denis Kraja

Erion Beqo

Glenis Dume

Tankilla

Elis Nova

Lazy

Endrik Beba

Alsked Rrenja


Tags: Yoni Yo, Fatjon Çota, Fatjon Cota

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018