A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
YoungFlex

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: YoungFlex is a singer of Pop & Hip-Hop music. Më datë 23 Gusht 2017, YoungFlex publikon videoklipin "My Babe", në bashkëpunim me Soni. Më datë 11 Tetor 2017, Young Flex publikon videoklipin "Mos Trego". Më datë 26 Dhjetor 2017, Young Flex publikon videoklipin "Coco Boy". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, teksti u shkrua nga YoungFlex....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aldi

Pazza

Graca

Drinny

Latuà

Renato Doko

Matteo

Sajmo G

Buja Arc

Drion Shaqiri


Tags: Youngflex, Young Flex

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018