A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young J

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Pogradec 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Young J is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i vertete Joniad Banushi. Ben pjese ne grupin Grand Thugz dhe aktualisht jeton ne Tirane....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Grand Thugz

(Current member)

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Translations (2)


Related Artists:

Ziso

Marin TnT

Alban Kondi

Flory

Olsi Bylyku

Tru Pak

Sekondari

Eleminimi

Çartani

Rudi


Tags: Young J, Yung J, Young-J, Grand Thugz, Joniad Banushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018