A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Paloka

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Young Paloka is a singer of Hip-Hop music. Më datë 29 Maj 2016, Young Paloka publikon videoklipin "Sfidat E Jetës", në bashkëpunim me Dugga....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Briski

Kennz

Dhura

Amir

Mc.Problemi

Gentrit Sopjani

Specialisti

Tooni (Rap Side)

Bryte

Blacknight


Tags: Young Paloka, Petrit Paloka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018