A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Yeezus

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Young Yeezus is a singer of Hip-Hop music. Më datë 19 Nëntor 2016, Young Yeezus publikon videoklipin "Po Ma Len Vend", në bashkëpunim me Big Dushi. Më datë 23 Dhjetor 2016, Big Dushi publikon videoklipin "Sonte Po Pina", në bashkëpunim me Young Yeezus....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Endrion

Jonny

Yella

Lnb

Yeeci

Atonbeatz

Mirvy'y

Kley

Souljah

Smart Boy


Tags: Young Yeezus

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018