A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Youngden100

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Kaçanik 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Youngden100 is a singer of Hip-Hop music. Më datë 20 Maj 2015, Youngelli publikon videoklipin "O What A Night", në bashkëpunim me Youngden100. Në vitin 2017, Youngden100 publikon albumin "My Time"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

SoundCloud

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big L

Kennz

Mc.Problemi

Dhura

Gentrit Sopjani

Tooni (Rap Side)

Doni

Cappa'l

Az-M

Bryte


Tags: Youngden100, Youngden

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018