A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Z.Kapiten Generall

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Z.Kapiten Generall is a singer. Më datë 12 Korrik 2016, Z.Kapiten Generall publikon videoklipin "Rina Mandarina"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rikard Shtufi (Riki)

Endrit Seferi

Kinggene

Edog Beatz

Tsm

Elvir Hajdari

Trimm.

Gessy Mc

Tornado

Albo Child


Tags: Z.Kapiten Generall

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018