A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Z. Kapiten Habrid

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Z. Kapiten Habrid is a singer. Më datë 5 Prill 2014, Z. Kapiten Habrid publikon videoklipin "Fanatik, Fantastik, Filozofik". Më datë 13 Mars 2015, Z. Kapiten Habrid publikon videoklipin "Fryju Qirav", në bashkëpunim me Leonita Asllani....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lupo

Shoni Shon

Xili G

Joy B

Masta

Leobaj

Xhevdet Shala

Ed-T

Metkilla

Krist-T


Tags: Z. Kapiten Habrid

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018