A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaim Hasrama

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Zaim Hasrama is a popular singer. Në vitin 2001, Zaim Hasrama publikon albumin "Te Genjej". Në vitin 2002, Zaim Hasrama publikon albumin "Perse Une Qaj". Në Nëntor 2013, Zaim Hasrama merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Sa Te Du, Sa Te Du". Më datë 10 Shkurt 2014, Lulka Merkulaj & Zaim Hasramaj publikojnë videoklipin "Po Të Pres". Më datë 20 Janar 2015, Zaim Hasrama publikon videoklipin "Ti Mos Ndalo". Më datë 13 Korrik 2015, Zaim Hasrama publikon videoklipin...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Perse Une Qaj (2002)

Te Genjej (2001)


» Add A Song »

Çka Po Don
Kur Kendoj Per Miq E Shoke
Take-Tuke
Ti Mos Ndalo


Related Artists:

Tymmi

Arben Sefedini

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck


Tags: Zaim Hasrama, Zaim Asrama

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018