A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaim Sejdiu

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Zaim Sejdiu is a popular singer. Zaim Sejdiu jeton ne Ferizaj dhe eshte student ne Fakultetin Filologjik ne Univerzitetin e Perishtines. Me muzik ka filluar te miret nga mosha 10 vjeq duke prezantuar ne Festivale te ndryshme, ne mbremje te ndryshme dhe deri me ditet e sotme ku tani ka retalizuar shume kenge 3 videoklipe dhe nje Album me titull "KU DO QE JENA NA" ne bashkpunim me rep kengetarin Timo, koheve te fundit ai ka realizuar kengen e ti baladen me titull U Fejove tani ai ...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big Boy Niti

Bujaa

Krayzie Xia

Mark Kastriot Marku

Muaad

Acidi

Trim Jakupi

Napoleon

Demush Malaj

Gazmend Kelmendi (Gazza)


Tags: Zaim Sejdiu

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018