A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaim Sejdiu

Tags: Zaim Sejdiu

Origin: Ferizaj    Residence:        Age: 28   Zodiac sign: Shigjetari  
Zaim Sejdiu is a popular singer. Zaim Sejdiu jeton ne Ferizaj dhe eshte student ne Fakultetin Filologjik ne Univerzitetin e Perishtines. Me muzik ka filluar te miret nga mosha 10 vjeq duke prezantuar ne Festivale te ndryshme, ne mbremje te ndryshme dhe deri me ditet e sotme ku tani ka retalizuar shume kenge 3 videoklipe dhe nje Album me titull "KU DO QE JENA NA" ne bashkpunim me rep kengetarin Timo, koheve te fundit ai ka realizuar kengen e ti baladen me titull U Fejove tani ai ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  8

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017