A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaimina Vasjari

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  197
  • Origin:
  • Durrës 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Zaimina Vasjari is a very famous singer and songwriter of Pop music. Zaimina ne moshen 16 vjeçare u shpall Miss Shqiperia 2002. Qe nga ajo date jeta e saj ndryshoi perfundimisht duke kaluar nga nje vajze e thjeshte, ne nje ikone bukurie shqiptare, duke qene keshtu objektiv i shume paparaceve. Vitet e fundit e gjejme Zaiminen si modele por edhe si kengetare me hite te ndryshme qe e bene te famshme ne Shqiperi dhe ne Kosove. Nis ne fillim karrieren si kengetare me kenget: "Ku je", "Pa ty", "Kthehu". Nofka: ZAI N...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

S'ma Ndjen (2006)


» Add A Song »

Po Ta Dija
Bardh E Zi
Golden Eagle
I Kom
Shumë
Blackout
Me U Kthy
Problem
S'te Dua
Zarfe Trendafilash

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (8)


Related Artists:

Ronela Hajati

Rosela Gjylbegu

Besa Kokëdhima

Greta Koçi

Elvana Gjata

Samanta Karavella

Anxhela Peristeri

Miriam Cani

Orinda Huta

Mariza Ikonomi


Tags: Zaimina Vasjari, Zajmina Vasjari, Zaimina, Zajmina

Zaimina Vasjari in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018