A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Zaimina VasjariTags: Zaimina Vasjari, Zajmina Vasjari, Zaimina, Zajmina
Origin: Durrës    Residence:        Age: 29   Zodiac sign: Binjaket  
Zaimina Vasjari is a very famous singer and songwriter in pop music. Zaimina ne moshen 16 vjeçare u shpall Miss Shqiperia 2002. Qe nga ajo date jeta e saj ndryshoi perfundimisht duke kaluar nga nje vajze e thjeshte, ne nje ikone bukurie shqiptare, duke qene keshtu objektiv i shume paparaceve. Vitet e fundit e gjejme Zaiminen si modele por edhe si kengetare me hite te ndryshme qe e bene te famshme ne Shqiperi dhe ne Kosove. Nis ne fillim karrieren si kengetare me kenget: "Ku je", "Pa ty", "Kthehu". - Ne vitin 2... >> Full biography >>
  • Find Zaimina Vasjari on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.2 / Votes cast:  128Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: Vec Ti ::  
 :: Blackout ::  
 :: Me U Kthy ::  
 :: I Kom ::  
 :: Shumë ::  
 :: Bardh E Zi ::  
 :: Po Ta Dija ::  
 :: Problem ::  
 :: Golden Eagle ::  
 :: Facebook ::  
 :: S'te Dua ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote