A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zamir Jakupi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Zamir Jakupi is a popular singer. Më datë 17 Tetor 2014, Zamir Jakupi publikon videoklipin "Potpuri Dasme", në bashkëpunim me Grupi Ekstrem....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aurel Qirjo

Don Enio

Riza Bytyqi

Ardian Tefiku

Goya

Musli Musliu

Silvani

Gezim Morina

Dardan Balaj

Dodë Gjini


Tags: Zamir Jakupi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018