A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zamira Uka

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Zamira Uka is a singer of Traditional Wedding music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rukije Syla Aliu

Zana Tafallari

Linda Beciri

Leunora Llozani

Mirdita Rukiqi

Denisa Dheskali

Lorena Bekteshi

Floriana Rexhepi

Megi Tahiraj

Esmeralda Hoxhaj


Tags: Zamira Uka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018