A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Ahmetgjekaj

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  13
  • Age:
  • 29
BIOGRAFIA: Zana Ahmetgjekaj is a popular singer. Në Prill 2006, Zana Ahmetgjekaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Per Ty Bie Shi". Në Qershor 2006, Zana Ahmetgjekaj merr pjesë në Polifest 2006 me këngën "Për Ty". Në Nëntor 2009, Zana Ahmetgjekaj merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Kenga E Saj"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mimoza Mazreku

Milex

Sadbere Mehmeti

Silvana Rusi

Enki

Blerina Dibra

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Kaltrina Molliqaj

Eriselda Aliaj

Florida Meshi


Tags: Zana Ahmetgjekaj, Zana Ahmetgjakakaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018