A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Zana AhmetgjekajTags: Zana Ahmetgjekaj, Zana Ahmetgjakakaj
  Age: 28  
Zana Ahmetgjekaj is a popular singer. Zana Ahmetgjekaj eshte nje kengetare e re dhe shume e talentuar. Eshte studente e shkelqyeshme e vitit te dyte te Fakultetit Juridik ne UP. Merr pjese per here te pare ne Kenga Magjike 2009 me kengen 'Kenga e saj', nje balade te punuar nga Armend RExhepagiqi, Aida Baraku dhe Darko Dimitrov.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.5 / Votes cast:  4


Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Vote