A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Aliu

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Zana Aliu is a singer of Kids music. Në Qershor 2005, Zana Aliu merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Pa Dashje"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gojarta Perlica

Laura Hyseni

Bardha Ilazi

Livia Murataj

Adea Sadiku

Melisa Aliu

Argjira Selimi

Dora Zatriqi

Engjellusha Cakaj

Diona Shkodra


Tags: Zana Aliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018