A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Dhe Edona Imeri

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Zana Dhe Edona Imeri is a singers duo. Në Maj 2009, Zana & Edona Imeri marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Jemi 1"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mirela Dhe Driloni

Naimi Dhe Adi

Erzana Dhe Bleona Aliu

Soni N Nice

Etleva Dhe Era

Gimi Dhe Gazi

Ani Dhe Ana

Era Dhe Elvira

Leonida Dhe Ajla

Majk N Sam


Tags: Zana Dhe Edona Imeri, Zana & Edona, Zana Imeri, Edona Imeri

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018