A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Dhe Edona Imeri

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Zana Dhe Edona Imeri is a singers duo. Në Maj 2009, Zana & Edona Imeri marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Jemi 1"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Leonida Dhe Ajla

Mirela Dhe Driloni

Etleva Dhe Era

Gimi Dhe Gazi

Erzana Dhe Bleona Aliu

Majk N Sam

Soni N Nice

Ani Dhe Ana

Era Dhe Elvira

Naimi Dhe Adi


Tags: Zana Dhe Edona Imeri, Zana & Edona, Zana Imeri, Edona Imeri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018