A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Kuçi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Ulqin 
  • Residence:
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Zana Kuçi is a popular singer. Femrat artiste shqiptare duhet të bëhen gati të presin një konkurrente të fortë si në zë ashtu edhe në pamje. “Jeta para meje” është titulli i këngës së parë, realizuar me një videoklip nga këngëtarja e re, që sjell një stil të veçantë Zana Kuçi, e cila jeton në Suedi dhe është vajza e një prej organizatorëve të suksesshëm në diasporë Saimir Kuçi, por që deri tani ka realizuar edhe dy këngë të reja në audio me titull “You make me hot” dhe “Ta...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Liria Dedvukaj

Sela

Besarta Murtezani

Vjola Baduni

Ganimete Biba

Alba

Elizabeta Krasniqi

Irva Stefa

Eljona Nikaj

Lil Vlora


Tags: Zana Kuçi, Zana Kuqi, Zana Kuci

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018