lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Zana KuçiTags: Zana Kuçi, Zana Kuqi, Zana Kuci
Origin: Dulcigno 
Zana Kuçi is a popular singer. “Jeta para meje” është titulli i këngës së parë, realizuar me një videoklip nga këngëtarja e re, që sjell një stil të veçantë Zana Kuçi, e cila jeton në Suedi dhe është vajza e një prej organizatorëve të suksesshëm në diasporë Saimir Kuçi, por që deri tani ka realizuar edhe dy këngë të reja në audio me titull “You make me hot”, dhe “Tani të kujtoj”. Femrat artiste shqiptare duhet të bëhen gati të presin një konkurrente të fortë si në zë ashtu... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4 / Votes cast:  2 :: Please Don't Stop ::  Loading...Kalendari
22/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Vote