A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Paloja

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Obiliq 
BIOGRAFIA: Zana Paloja is a popular singer. Ka vite që merret me muzikë, madje që kur ishte e vogël atëherë kur shkonte në klasën e katërt fillore e më tej në moshën 15 vjecare ishte anëtare e Ansamblit ‘Dëshmorët e Kombit’. Zana ka lindur në qytezen e Obiliqit, por tashmë jeton me bashkëshortin dhe fëmijët në Ferizaj, ndërsa është shumë e angazhuar gjatë gjithë vitit nëpër ahengje të ndryshme familjare, sidomos shumë e kërkuar gjatë verës. Për këngëtaren kudo që është e ftuar ajo e kalon ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albina Ratkoceri

Belinda Kuqi

Egzona Gurguri

Llollo

Miradije Aliu

Dorina Xerxa

Vlora Duraku

Syzana Jashanica

Blinera Krasniqi

Leonita Asllani


Tags: Zana Paloja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018