A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Radoniqi

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Zana Radoniqi is a popular singer. Në Qershor 2003, Zana Radoniqi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Te Prita"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Selina Prelaj

Fortesa Sopi

Mergime Murati

Brixhilda Nika

Valmira Maxhuni

Zana Ahmetgjekaj

Arta Balaj

Magribe Ahmeti Biqkaj

Egzona Gjonbalaj

Evgjeni Çuli


Tags: Zana Radoniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018