A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Tahiri

Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Zana Tahiri is a singer of Kids music. Në Qershor 2015, Zana Tahiri merr pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Shqiperi Te Kemi Babe E Nane". Në Shtator 2016, Zana Tahiri merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Eduard Qamarroku"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Blenda Luzha

Valeria Cara

Vivian Kokeri

Arnisa Malsiu

Vesa Kiseri

Deina Kolshi

Dea Omuri

Mrika Gjakova

Vesa Xharra

Valeza Salihu


Tags: Zana Tahiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018