A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Vllasolli

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Zana Vllasolli is a singer of Kids music. Në Qershor 2007, Zana Vllasolli merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Kompromis"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Koela Troshupa

Vlera Musa

Nota Qirezi

Floarsa Berisha

Hira Dabinovci

Eduarda Isufi

Mrika Gjakova

Gjeraldina Gashi

Agnesa Ajeti

Yllka Nikçi


Tags: Zana Vllasolli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018