A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zanfina

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  311
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Zanfina is a very famous singer of Pop music. PASAPORTA: Gjatësia: 175 cm. Pesha: 54 kg. Ngjyra e syve: Kafe e mbyllur. Ngjyra e flokëve: Kafe e çelur. Ushqimi i preferuar: Kuzhina e nënës dhe ëmbëlsirat. Muzika e preferuar: Të gjitha zhanret e muzikës. Këngëtari/ja i/e preferuar: Të gjithë kolegët e mi. Filmi i preferuar: Gothic. Aktori/ja i/e preferuar: Jim Carrey, Jennifer Lopez Pija e preferuar: Uji. Ngjyra e preferuar: Rozë. Talenti sekret: Aktrimi, imitimi. Sporti i prefer...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Adelina Ismaili

(Her sister)

Twitter

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live (2012)

Nje Puthje (2006)

Zani (2003)


» Add A Song »

Po Sikur
M
Ma Ngat
Koha E Kometes
Nga 1 Tek 10
Le Te Vdes Ne Buzet E Tua
Partizani Vogel
S'je Ai Mo
Je Vetëm Ti
Ti Pa Mu S'mundesh


Translations (1)


Related Artists:

Nora Istrefi

Adelina Emini

Genta Ismajli

Adelina Berisha

Vesa Luma

Argjentina Ramosaj

Kaltrina Selimi

Linda Halimi

Afërdita Dreshaj

Orinda Huta


Tags: Zanfina, Zani, Zamfina, Zanfina Ismaili, Zanfina Ismajli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018