A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
ZanfinaTags: Zanfina, Zani, Zamfina, Zanfina Ismaili, Zanfina Ismajli
Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 30   Zodiac sign: Demi  
Zanfina is a very famous singer in pop music. Zanfina Ismaili fitoi vendin e parë në festivalin e verës "Çelësi muzikor" që është mbajtur në Prishtinë. Deri me tani ajo ka një album te edituar më 2003 të quajtur "Zani" dhe disa videoklipe nder të cilat janë : "Gajdexhiu", "Cocaina" i cili ishte i punuar me qëllime humanitare dhe fliste kundër drogës, pastaj vije në radhe dueti i saj me motrën Adelinën i quajtur "Dy motra një frajer", pas këtij videoklipi me motrën ajo beri BOOM me këngën dhe... >> Full biography >>
  • Find Zanfina on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.7 / Votes cast:  251Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Po Sikur ::  
 :: M ::  
 :: Koha E Kometes ::  
 :: Gajdexhiu ::  
 :: Kokaina ::  
 :: Nga 1 Tek 10 ::  
 :: Every Night ::  
 :: Ti Pa Mu S'mundesh ::  
 :: Partizani Vogel ::  
 :: Ku Je ::  
 :: Je Vetëm Ti ::  
 :: Ma Ngat ::  
 :: Le Te Vdes Ne Buzet E Tua ::  
 :: 2 Minuta ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote