A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Zanfina - Je Vetëm Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Comments

(0)

06/05/2010

2010-05-06T11:13:45

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Video Production:

Fabrika

Participating in

Netët e Klipit Shqiptar 10

Participating in

Zhurma Show 2010


Te verteten e kuptoj
dhe asgje nuk do ndryshoj
ti e bere zgjedhjen tende

Do vazhdoj une te jetoj
dhe pse ditet jane njesoj
ti pa mua u mesove

Sa here vetem ty te mendoj!

Ref. (2x)
Je vetem ti
mendjen e mbaj tek ti
kujtoj me nostalgji
puthjet qe ti mi dhe, dhe

Je vetem ti!

Te verteten e kuptoj
dhe asgje nuk do ndryshoj
ti e bere zgjedhjen tende

Do vazhdoj une te jetoj
dhe pse ditet jane njesoj
ti pa mua u mesove

Sa here vetem ty te mendoj!

Ref. (2x)
Je vetem ti
mendjen e mbaj tek ti
kujtoj me nostalgji
puthjet qe ti mi dhe, dhe

Je vetem ti!

Ref.
Je vetem ti
mendjen e mbaj tek ti
kujtoj me nostalgji
puthjet qe ti mi dhe

Je vetem ti!


Lyrics submited by  vitor756
more...
lyrics.al © 2007 - 2018