A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zanzi Band

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Zanzi Band is a popular group/singers. PASAPORTA: PROFILI - EMIRI - ZANZI BAND Emri dhe mbiemri: Emir Plava Data e lindjes: 25.11.1968 Vendi i lindjes: Mitrovicë Gjatësia: 1.85m Pesha: 85kg Ngjyra e syve: e kaftë Ngjyra e flokëve: e zezë Muzika e preferuar: Jazz & Blues Këngëtari i preferuar: Billie Holiday Filmi i preferuar: "Apocalypse now" Aktorja e preferuar: Meryl Streep Vendi i preferuar për dalje: Cactus Pija e preferuar: Gyntonic Ngjyra e preferuar: e gjelbërta ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dardanet

Future Steps

Stickers

King Records

Bam

Etno Classic

Maad Linkz

Rock Gjinis

Glasses

K.E.K


Tags: Zanzi Band, Emir Plava

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018