A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Ferizaj 
BIOGRAFIA: Zap is a not so popular singer. FESTIM BEHLULI i njohur me Nofken Zap filloi te Merret me Muzike Hip-Hop qe ne moshen 14 vjeçare. Këngët te gjitha i punon te "HIGH SCHOOL Studio". Ai kohet e fundit ka publikuar 3 kenge te reja dhe shpejt do publikoje te tjera OLD SCHOOL. Ai eshte shume i kënaqur me njerzt e tij se ata i japin perkrahje per të vazhduar me muzike....

>> Full biography >>Related Artists:

King

Arben Bytyqi

Niman Mushkolaj

Mc Don

Ice K

Besmir Spahiu

Bajram Jakaj

Robb Daddy

Ramadan Abazi

Life Soldier


Tags: Zap, Festim Behluli

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018