A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zdriton Muslija

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Zdriton Muslija is a singer of Modern Traditional, Tallava & Folk Ballads music. Më datë 17 Janar 2017, Zdriton Muslija publikon videoklipin "E Pa Drejt". Më datë 19 Dhjetor 2017, Zdriton Muslija publikon videoklipin "Lujna Knojna Tallava", në bashkëpunim me Shkokla....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elbasan Zogaj

Orges Isufi

Arianit Kastrati (Niti)

Noway

Geni Zeneli

Drilzza

Xhihad Sherifi

Trimi A.K.A Safe

Nikotine

Besart Hasani


Tags: Zdriton Muslija

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018