A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Zeeni is a singer of Hip-Hop music. Më datë 30 Tetor 2015, Zeeni publikon videoklipin "Prej Fillimit Deri N'fund", në bashkëpunim me Kuatro. Më datë 29 Shkurt 2016, Zeeni publikon videoklipin "Syt Si Honey". Më datë 14 Gusht 2016, Zeeni publikon videoklipin "S´kthena Mo", në bashkëpunim me Dzafer. Më datë 10 Shtator 2017, Zeeni & Dzafer publikojnë videoklipin "Baila Baila". Më datë 3 Shkurt 2018, Zeeni publikon videoklipin "Sun Um Nal". Më datë 26 Maj 2018, Zeeni pub...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

ANS

G-Clone

Hazy

Shpendi

Art

Gringo

B1azy

Rimi

EMI

Eme


Tags: Zeeni, Zeni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018