A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zef Beka

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  84
BIOGRAFIA: Zef Beka is a popular singer of Northern Albania Traditional music. Në vitin 2005, Zef Beka publikon albumin "Fol çiko Fol" Në vitin 2008, Nazife Bunjaku & Zef Beka publikojnë albumin "Ju Thrret Nana" Në vitin 2010, Zef Beka publikon albumin "Fjala Ime" Më datë 19 Shkurt 2011, Zef Beka publikon videoklipin "Qofshi Shendosh Ju Ku Jetoni". Në vitin 2011, Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka publikojnë albumin "Moj Dashni E Vjeter" Më datë 16 Prill 2013, Zef Beka publikon videoklipin "Si Me...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Milioner Në Zemër (2016)

Ti Me Beso (2015)

Luj Kosov Luj Shqipri (2013)

Moj Dashni E Vjeter (2011)

Fjala Ime (2010)

Ju Thrret Nana (2008)

Fol çiko Fol (2005)

Moj E Mira

Ne Nje Dasem...

Si Me Ba Me Ty


» Add A Song »

Jem Ba Bashkë
Darka E Dreqit
Nusja E Ngrime
Dredhija E Plakit
Ndal Gjakmarrjes
Per Pak Mbeta Pa U Martu
Rejat E Sodit
Nje Lot Femije
Vajzeria
Kosovë Trimja


Related Artists:

Gerti Mucollari

Xhelal Juka

Perlat Sheqeri

Artur Matia

Gjin Dona

Tonin Uldedaj

Agim Molla

Prek Mrishaj

Suad Shaptafa

Lirim Hoxha


Tags: Zef Beka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018