A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zef Nika

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  7
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Zef Nika is a popular singer. Më datë 15 Maj 2017, Zef Nika publikon videoklipin "Mos Me Thuaj"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arjan Toci

Og043

Anaid

Arif Dushaj

Elton Ismaili

Edmond Cibaku

Endrik Beba

Kurt Lika

Erion Beqo

Renato Zeqollari


Tags: Zef Nika

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018