A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Zega - Mos U Nal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2016

2016-12-22T19:00:01


It's a long time that we try finding the lyrics to "Mos U Nal" sung by Zega.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Zega attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Baby G - Mos U Nal

(2x)
Po du met pa ty naked
I love the way you shake it
You know I make you crazy
Ama veç 1 nat ti

Baby t'kom kap e s't'lo
Ti ma merr si Coco
A je ne lidhje a solo
Nuk ka dert, nuk ka dert, jo jo jo

REF. 2x:
Shawty mos u nal dance dance
Shawty mos u nal dance dance
Call me and bang bang bang
Shawty mos u nal dance dance

(2x)
Po du met pa ty naked
I love the way you shake it
You know I make you crazy
Ama veç 1 nat ti

Baby t'kom kap e s't'lo
Ti ma merr si Coco
A je ne lidhje a solo
Nuk ka dert Nuk ka dert jo jo jo

REF. 2x:
Shawty mos u nal dance dance
Shawty mos u nal dance dance
Call me and bang bang bang
Shawty mos u nal dance dance

Nrg Band & Dj Aldo - Mos U Nal

Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

S'kom besu
As s'kom me besu
Kjo qe o ka ndodh me mu
Ishim bashk, du me dit ku je tash
Vetem ty une t'kom dasht

E kom v'shtir
E di e ke v'shtir
E di qe çdo dit ke me m'thirr

E kom v'shtir
E di e ke v'shtir
Po tash po du me kon i lir

[REFF x2]
Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

Mmmmmm, mos u nal, mos u nal (x2)

[REFF x2]
Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

Mmmmmm, mos u nal, mos u nal (x2)

Dj Blunt & Real 1 - Mos U Nal

...
Dj Blunt . Real 1 . Kaos we the best
Let's do it let's do it
ja ik prej ktuhit come on
Let's do it let's do it
ja ik prej ktuhit .

Vigani:
Dance , dance
shake that shake that ass
kujna po ja nin ca thojn ne tekst
kshtu ashtu spo merr vesht
edhepse non-stop e ngon kongen tem o yeah
qashtu t'pelqen OK e mu m'vjen leht pe vrej
qe ti po kcen ama ti s'pe vren qe o faji jem
kur t'kom pa shum ngut
du me ta kallzu ni praLL
qysh po kcen pom kaLL
garant n'krevet ti talent i rrall
Ujjj, ej ajde edhe pak me mu knej
kce pak permi mu ejj
ti me e kuptu me duhet shum me ta thjeshtu krejt !

Reff:
Shake that do it baby
shake that do it now . haa
Shake that do it baby
hiq mo u nal . Haa
Shake that do it baby
shake that do it now . haa
Shake that do it baby
hiq mo u nal .

Real 1 :
Emrin so Lady GaGa
femnat en ngohin si , Pali aGa
vesht si Rihanna
ajde te lala vin krejt Chi helliu e Prada
lypin krejt mu afru, un u thom krejtve nada
Gigillo Gigillo Gigilleo
mu m'lypin ato non-stop vec kce kce kce
m'lypin ato non-stop
ska kurxho si Hippa Duzi
do me ngu vec Hippa duzi
don me kcy me hippa duzi
just shake shott shake shoot !

Reff:
Shake that do it baby
shake that do it now . haa
Shake that do it baby
hiq mo u nal . Haa
Shake that do it baby
shake that do it now . haa
Shake that do it baby
hiq mo u nal .

Lumi B :
Pernime pernime deri dje deri dje
skan lo me hy mrena mrena
tu ju rrit foba ju ka rrit menja
"Jo be reperat jan Aaaa"
ska lidhje kcim edhe dridhje rap edhe pirje
qillet mirje illet mirje
tash hajde bashk dalim jasht
boni Uuuu . une thom A krejt thoni A
kqyre qajo qatje po ma han
une thom Ooo krejt boni OOoo
i shkoj meniher ngat edhe e nxo
pom n'don pak per fam (yeah) pak per Hip-Hop
pak per inat te shoqes po thot :
une jom cool un jam rak n'horoskop
njeri rak n'horoskop (he he) !

Reff: (2x)
Shake that do it baby
shake that do it now . haa
Shake that do it baby
hiq mo u nal . Haa
Shake that do it baby
shake that do it now . haa
Shake that do it baby
hiq mo u nal .Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018