A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Zeid is a popular singer. Emri : Zejd Sulejmani Shkolla:Zef Lush Marku Vendbanimi:Haraqin Më datë 24 Nëntor 2015, Zeid publikon videoklipin "N'rrug". Më datë 9 Gusht 2017, Besa Bytyqi publikon videoklipin "Qa Po Pret", në bashkëpunim me Zeid. Më datë 7 Shtator 2017, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Stile T'rona", në bashkëpunim me Zeid. Më datë 16 Tetor 2017, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Panamera", në bashkëpunim me Zeid. Më datë 24 Mars 2018, Me...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fifty

Ram Kukaj

Ex Wolf

Dukati

Valmir Shala

Granit Ahmeti

Ismail Balidemaj

Extrem Brati

Valki

Pleurat Stublla


Tags: Zeid, Zejd Sulejmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018