A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zejnullah Bajrami

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
(1952-2017)  
BIOGRAFIA: Zejnullah Bajrami is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Zejnullah Bajrami ishte nje rapsod dhe gjithashtu babai i këngëtares Arta Bajrami dhe producentit Don Arbas. Lajmin për vdekjen e tij, e ka bërë të ditur vet Arta përmes një shkrimi emocionues në Facebook. “Babai im i dashur, shkove e le Artën tënde. Babai im, idolli im. Do të dua përgjithmonë, jam krenare që jam vajza jote”, ka shkruar Arta në Facebook. Ndërkohë, edhe Don Arbas permes një njoftimi në Facebook, ka treguar për ngjarjen e rëndë që ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Arta Bajrami

(His daughter)

Don Arbas

(His son)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rifat Berisha

Sevdi Malsia

Daut Zenku

Xhevat Kelmendi

Gjergj Suljoti

Kasem Hallulli

David Tukiçi

Agim Tejeci

Engjell Çaçani

Guri Rrokaj


Tags: Zejnullah Bajrami

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018