A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  35
BIOGRAFIA: Zelma is a popular singer of Pop & R&B music. Duket sikur ajo ka pritur momentin e saj për të hyrë në skenën e muzikës shqiptare fuqishëm. Ajo quhet Zelma me origjinë nga Mitrovica, por që jeton në Suedi. Më datë 19 Prill 2014, Zelma publikon videoklipin "Nje Moment". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga superylli i ardhshëm i muzikës RnB në vendin tonë, Uki Latifi (Soulkid), i cili është pjesë e kompanisë Elephant. Projekti është prodhim i kompanisë OnRecords....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Enisa

Tayna

Besiana Tolaj

Shamsah

Dafina Kastrati (Gjermani)

Melinda Ademi

Anxhelina Hadergjonaj

Manjola Tershana Degaj

Evgjeni Çuli

Lira Sejdiu


Tags: Zelma

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018