A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zemri Vejseli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Zemri Vejseli is a popular singer of Tetova's Traditional music. Më datë 6 Korrik 2015, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Syt E Mi T'kofshin Fal". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sinan Zylbehari

Arshik Miftari

Bujar Ademi

Jusuf Dalifi

Sadat Ameti

Habil Akiku

Adnan Kamberi

Sadat Makolli

Rexhep Sinaj

Billy G


Tags: Zemri Vejseli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018