A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Zenko is a singer. Më datë 23 Janar 2015, Zenko publikon videoklipin "1shanzher", në bashkëpunim me Kush4....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Halil Gashi

Dunnaw Mc

Abedin Isenaj

Bestrimi'g

Durimash

Nassy

Mc Lonny

Retfix

Myndless

Dj Albatime


Tags: Zenko

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018